Su dygliais ar be?

Dygliuotų arba nedygliuotų padangų pasirinkimas priklauso nuo poreikio. Abu pasirinkimai yra atsparūs dėvėjimuisi ir užtikrina puikią vairavimo kokybę. Žinodami ypatingas charakteristikas, galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančio tipo padangas.

Snieguoti ar apledėję keliai?

Jeigu žiemą daugiau vairuojate apledėjusiais, o ne snieguotais keliais, rinkitės dygliuotas padangas. Dygliuotos padangos puikiai tinka, jei gyvenate pakrantėje, kur žiemos metu keliai dažnai būna apledėję. Nedygliuotos padangos puikia tinka snieguotuose keliuose.

Šlapias ledas ir prispaustas sniegas

Jei naudojate nedygliuotas padangas, turite būti ypač atsargūs sankryžose, kur gali būti šlapio ledo arba stipriai prispausto sniego. Dygliuotos padangos ant šlapio ledo ir stipriai suspausto sniego veikia geriau nei nedygliuotos.

Tylios padangos

Jeigu žiemą dažniau vairuojate apledėjusiais, o ne snieguotais keliais, rinkitės dygliuotas padangas.

Neprognozuojamos rudeninės sąlygos

Nedygliuotas padangas rudenį galima montuoti anksčiau nei dygliuotas padangas. Sumontavus nedygliuotas padangas, nebereikia jaudintis dėl rudenį greitai besikeičiančių kelio sąlygų. Nedygliuotos padangos taip pat puikia tinka pavasarį, kai temperatūra keičiasi neįtikėtinai greitai.

Nedygliuotos padangos visus metus?

Važiuojant grubiais pavasariniais keliais dėvisi visos padangos, o nedygliuotos padangos pirmiausia buvo kuriamos ir yra skirtos naudoti žiemą. Nedygliuotos padangos, kurios nevienodai nusidėvi važinėjant grubiais pavasariniais keliais, yra netinkamas vasaros padangų pasirinkimas. Todėl nedygliuotų padangų nerekomenduojama naudoti kaip demisezoninių padangų. Vasarą saugiausia ir taupiausia naudoti vasarines padangas.