Iš išvaizdos pigios padangos, gali atrodyti lygiai taip pat kaip ir brangios

cheap_tyre_vs_quality_tyre.jpgKad ir kaip bebūtų, pirmas įspūdis gali būti klaidingas. Kad ir dėvėjimosi daviklis yra vienas iš privalumų, kuris leis stebėti padangų likutį. Visi skirtumai dažniausiai slypi padangos viduje, tiek padangos sluoksniuose, tiek gumos mišinyje, kurie ir labiausiai įtakoją padangos dėvėjimasį stabilumą, patikimumą ir t.t. Kaip bebūtų patikimos su mažu riedėjimo pasirpiešinimu, padangos gali būti ekonomiškai naudingesnės negu pigios padangos.

Pigesnės padangos dažniausiai greičiau dylą.

Kad išvengtumėte nenumatytų išlaidų, Jūs turėtumete atsargiau rinktis nupigintas padangas. Visa laika galima rasti puikių pasiūlymų, aukštos kategorijos padangose. Pavyzdžiui: senesni padangu modeliai bus mažiau saugūs, ir aukštos kokybės už mažą kaina tikrai negausite. Vairuotojų prašymu atliktuose testuose, seni padangų modeliai dar nei karto, nepralenkė naujausius modėlius. O testai parodė, kad naujausi modeliai visą laiką laimėdavo, kainos ir kokybės santikyje. Medžiagos ir naujausi struktūriniai sprendimai. Gumos sudėtis, turi atitikti pačią padangą, saugumo ir greičio kategorijose. Kietesnės sudėties padanga naudosite ilgiau, nei minsktesnės, bet ar galėsite lengvai sustoti, ar saugiai jausitės kelyje. Minkštesnės sudėties mišinys dažniausiai pasiteisina, važiuojant šlapiu ar apšąlusiu keliu.

Todėl, aukštos kokybės padangose, randamas geriausias santykis, kuris leis vairuoti saugiai ir nuvažiuoti didžiausią atstumą. Testuose dažniausiai  aukštos kokybės padanga, važiuoja viena ar dviem sezonais ilgiau, o svarbiausią saugiau, nei pigi padanga. Tai gali tiesiogiai įtakoti vairavimo kainą.

Pasipriešinimas riedėjimui pigios padangos.

Kai lygini pigią padangą, padangą su didelę nuolaida, ir aukštos kokybės padangą, turėtumetė atkreipti demesi į pasipriešinimą riedėjimui. Kuo mažesnis pasirpiešinimas tuo mažiau sunaudojama energijos padangos sukimuisi. Teisingas pasirinkimas, tiesiogiai įtakoją kuro sąnaudas. Kai pigi padanga gali sutaupyti pinigus vieną kartą, ateityje gali pastoviai skriausti Jūsų piniginę. Pagrindiniai padangų gamintojai nuo 2012 gruodžio mėnesio ant kievienos aukštos kokybės padangos privalomai žymės kuro naudojimo koficientą, kuris leis nustatyti padangos ekonomiškumą.

Ypatingi padangų pasiūlymai ir pigios padangos, gali labai stipriai nuvilti, kai uždėsite jas ant automobilio. Dauguma pigių padangų pardavejų, ir internetinių parduotuvių gali nenurodyti dėvėjimosi koficiento, ir pasipriešinimo riedejimui, kuris gali nuvilti ateityje, ir pastoviai įtakos Jūsų piniginę.