Patikrinkite oro slėgį padangose

rengaspaineet.jpg

Temperatūra turi reikšmingą poveikį padangos slėgiui. Temperatūra šiltama garaže gali būti iki 30 ºC aukščiau negu garaže. Jei padangos spaudimas bus išmatuotas viduje, jis gali būti per žemas išorinei temperatūrai.

Pavyzdžiui: temperatūra garaže yra +20ºC, tuo metu kai išorinė temperatūra siekia tik +10ºC. Jei spaudimas yra sureguliuotas garaže, spaudimas turi būti 30kPa (0,3 baro) aukščiau negu rekomenduota vertė, kad garantuotų teisingą spaudimo lygmenį lauke. Temperatūros poveikis lengvojo automobilio padangoms yra apytikriai 10kPa (0,1 baro) / 10ºC.

Be teisingo slėgio padangose vairuotojai taip pat turi būti užtikrinti, kad vienakryptės padangos yra teisingai užmontuotos ant automobilio. Strėlė ant padangos šono rodo jos riedėjimo kryptį.

Kad prailginti padangų tarnavimo laiką priekinės ir užpakalinės padangos gali būti sukeičiamos kas 5 000 - 10 000 km. Tokiu atveju padangų dėvėjimąsis susivienodina.

Mes rekomenduojame, kad jūs vengtumėte greito įsibėgėjimo bei stabdymo per pirmus 500km naudojant padangas, pažymėtas M+S ženklu.

Švelnus važiavimas gerina dyglių ilgaamžiškumą: dygliai tvirtai įsivažinės (t.y. įsitvirtins savo vietoje) ir ilgiau išliks padangoje.