Padangos ir padangų techninės priežiūros paslauga

Padangos ir ratlankių techninės priežiūros paslaugos „Vianor“

„Vianor“ teikia visas padangų techninės priežiūros paslaugas, pvz., visų padangų montavimo, balansavimo ir remonto. Išskyrus padangų remontą, visas padangų ir ratlankių techninės priežiūros paslaugas galima užsakyti „Vianor“ internetinėje parduotuvėje. Be to, daugelis „Vianor“ filialų teikia priežiūros paslaugas, sunkiasvorių automobilių struktūros darbų, skysčių pripildymo ir išsiurbimo paslaugas.

Padangų balansavimas

Jei padangos nesubalansuotos, jos gali dėvėtis nevienodai ir per greitai. Dėl disbalanso vairuotojas gali jausti vibravimą ir gali per daug susidėvėti automobilio pakaba. Todėl tiek naujas, tiek suremontuotas padangas būtina subalansuoti. Ar padangos subalansuotos, reikia patikrinti tuomet, kai važiavimo metu vairuotojas pastebi vibravimą.

Padangų remontas

Sugedusias padangas visada turi remontuoti specialistas, nes remonto darbai apima nuoseklią padangų patikrą ir galimų kiaurymių taisymą. Nebandykite patys montuoti padangų ant ratlankių, leiskite tuo darbu pasirūpinti profesionalams. Jie turi reikiamą įrangą ir patirtį. Nekvalifikuoti padangų remontininkai gali sugadinti padangą, ratlankį ir susižeisti patys. „Vianor“ darbuotojai džiaugsis galėdami išspręsti jūsų padangų problemas. Apsilankykite ir mes priversime jūsų ratus suktis.

Tinkamai atlikti darbai – ilgesnis padangų eksploatavimo laikas

Kad išvengtumėte netolygaus padangų dėvėjimosi, įsitikinkite, kad padangų slėgis yra tinkamas. Netinkamas padangų slėgis taip pat turi įtakos automobilio vairavimo savybėms. Nuolat keiskite padangų padėtis (5 000–10 000 km intervalu), nes priekinės ir galinės padangos dėvisi skirtingai. Įsitikinkite, kad montuojate padangas pagal sukimosi krypties žymėjimą, esantį ant padangos šono, kad visomis sąlygomis jos veiktų optimaliai. Keičiant padangos dydį, būtina atidžiai pasirinkti ratlankius. Be to, reikia pasirinkti tinkamą varžtų išdėstymą, ratlankio plotį ir ypač stebulės plotį. Dėl plataus ratlankio padanga tampa tvirtesnė ir mažiau keičia formą važiuojant vingiais. Tačiau ratlankis negali būti platesnis, nei leidžia padangos dydis.

Dėl staigaus stabdymo ir šoninio slydimo trumpėja padangų, ypač dygliuotų, eksploatavimo laikas. Todėl turite vairuoti tolygiai ir atidžiai, kad išvengtumėte nereikalingo padangų spaudimo. Jei kyla klausimų dėl padangų ar ratlankių, nedelsdami kreipkitės į kompetentingus „Vianor“ darbuotojus. Esame čia, kad jums padėtume.