Patikros paslauga

Automobilio būklė yra tiesiogiai susijusi su jo saugumu. Todėl sumanu būtų tikrinti automobilį kartą per metus, jei neatliekama metinė automobilio priežiūra. Apžiūros metu sužinosite automobilio būklę ir galėsite greitai pataisyti galimus defektus, net tos pačios apžiūros metu. Be to, galite paprašyti įvertinti defektų taisymo išlaidas.

Apžiūra yra labai išsami: tikrinamas automobilio vidaus apšvietimas ir išorės žibintai, saugos diržai ir kita saugos įranga, variklio skyriaus vamzdžiai ir vamzdeliai. Apžiūros specialistas patikrins, ar nėra galimų ištekėjimų šiose vietose. Taip pat tikrinama pakaba, ašys, išmetamųjų dujų vamzdžiai, padangos ir slėgis jose. Apžiūros metu tikrinamas ir akumuliatorius, nes jis yra vienas iš pagrindinių modernaus automobilio dalių. Galiausiai išbandomas automobilio važiavimas keliu, norint patikrinti jo veikimą.

Kai kuriuose filialuose tikriname išmetamųjų dujų sudėtį (benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose). Paslaugos prieinamumą tikrinkite iš filialo.

Nepamirškite, kad automobilį reikia apžiūrėti bent kartą per metus. „Vianor“ teikia plataus profilio profesionalias automobilio priežiūros paslaugas. Atvykite į artimiausią „Vianor“ filialą – mes atliksime jo priežiūros darbus arba patikrinsime.